Polecane Produkty

Aktualności

Promocje

Gentaur International

Dostawcy

RNA methylation kit Epigentek

RNA methylation kits, Metylacja RNA
Promocja - zestawy do badania metylacji RNA firmy Epigentek

 

Szanowni Państwo,

 

teraz zestawy do badania metylacji RNA firmy Epigentek 5% taniej (od ceny podanej na stronie).

Promocja dotyczy następujących produktów:

 

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat powyższych testów lub chcieliby otrzymać ofertę handlową uwzględniającą niniejszą promocję prosimy o kontakt na email [email protected] lub telefonicznie 58 710-33-44.

Uwaga: ceny na stronie nie uwzględniają kosztów przesyłki.

 

Jeśli chcą Państwo skorzystać z promocji prosimy o powołanie się na promocję przy składaniu zamówienia lub prośbie o ofertę.

 

Promocja obowiązuje dla zamówień złożonych do 27 kwietnia 2017 roku.

 

Metylacja RNA ma miejsce u różnych gatunków i obejmuje tRNA, rRNA, mRNA, tmRNA, snRNA, snoRNA, miRNA, i wirusowe RNA. Metylacja RNA poprzez różne RNA metyltransferazy następuje w różnych strategiach katalitycznych. Jako modyfikacja potranslacyjna metylacja RNA ogrywa znaczącą rolę jako mechanizm epigenetyczny. N6-metyloadenozyna (m6A) jest najbardziej powszechną i najliczniejszą modyfikacją RNA polegającą na metylacji wystęupjącą u eukariotów.5-metylocytozyna (5-mC) również często jest obecna w różnych cząsteczkach RNA. Ostatnie badania stanowczo sugerują, że m6A i 5-mC metylacja RNA wpływają na regulację różnych procesów biologicznych takich jak stabilność RNA oraz translacja mRNA oraz że anormalna metylacja RNA związana jest z etiologią różnych chorób u ludzi.