Polecane Produkty

Aktualności

Promocje

Dostawcy

Nowe zestawy do izolacji firmy 101Bio - Brain Microvessel Isolation Kit oraz Tissue / Tumor Single Cell Isolation Kit

 

Firma 101Bio wprowadziła do swojej oferty nowe zestawy do izolacji. Są to zestaw do izolacji naczyń z mózgu Brain Microvessel Isolation Kit oraz zestaw do izolacji pojedynczych komórek z tkanek Tissue / Tumor Single Cell Isolation Kit.

 

P750-4 Brain Microvessel Isolation Kit

to zestaw do izolacji mikronaczyń krwionośnych mózgu. Pozwala na wykonanie 4 reakcji izolacji; jedna reakcja pozwala na izolację naczyń z ½ lub 1 mózgu myszy. Zestaw wyłącznie do przeznaczenia badawczego. Izolacja wykonana za pomocą tego zestawu jest prosta i wysokowydajna.

Firma 101Bio w swej ofercie posiada produkty przeznaczone do przygotowania wyizolowanego materiału do przechowywania oraz dalszych prac, zachęcamy do zapoznania się z:

 

P712 10-min. Tissue (Tumor) Dissociation / Single Cell Isolation Kit

To zestaw pozwalający na izolację pojedynczych komórek z tkanek zwierzęcych, w tym guzów w rekordowym tempie do 10 minut! Tkanki mogą być świeże lub konserwowane formaldehydem. Komórki wyizolowane tym zestawem mogą być wykorzystane do dalszej analizy metodą FACS lub poddane izolacji DNA, RNA, białek lub innych składników komórkowych. Izolacji można poddać tkanki w ilości od 2 do 60 mg na reakcję (izolacji). Jest to izolacja niesterylna. Składniki zestawu zostały dobrane specjalnie, żeby rozdzielanie komórek w tkankach miało jak najdelikatniejszy charakter. Zestaw nie wykorzystuje żadnych proteinaz.  

Zestaw dostępny w wersjach pozwalających na wykonanie izolacji w ilościach:

4 izolacje nr kat. P712-4

25 izolacji nr kat. P712-25

50 izolacji nr kat. P712-50

 

Zachęcamy również do zapoznania się ze specjalnością firmy 101Bio – zestawami do izolacji eksosomów, a także pełną ofertą firmy 101Bio.