Polecane Produkty

Aktualności

Promocje

Dostawcy

Ochrona białek - EZBlock – koktajle inhibitorów proteaz i fosfataz


Jednym z największych wyzwań w przygotowywaniu próbek do wykorzystania w testach aktywności enzymów lub oczyszczaniu białek jest ochrona materiału białkowego przed degradacją przez proteazy uwolnione w trakcie lizy komórek. Dodatkowo badane białka mogą być narażone na działanie fosfataz zmieniających stan ufosforylowania, który bywa krytycznym elementem transdukcji sygnału. Dlatego też tak ważne jest zabezpieczenie białek przed działaniem proteaz i fosfataz.
Dodatek jednego z koktajli inhibitorów EZBlock firmy Biovision doskonale przeciwdziała proteazom i fosfatazom i zapewnia, że badane białka pozostaną w nienaruszonym stanie.


Cechy:

  • Szeroki zakres zastosowania: duża oferta (ponad 25 produktów) łatwych do użycia koktajli inhibitorów do pracy z ssaczymi komórkami/ ekstraktami komórkowymi, również materiałem pochodzącym z bakterii, drożdży, grzybów i roślin.
  • Odtwarzalność warunków: efektywna inhibicja szerokiego zakresu proteaz (proteazy serynowe/ treoninowe/ cysteinowe, amino proteaz, proteaz kwasowych oraz metalloproteaz) oraz fosfataz (kwasowe oraz zasadowe)
  • Pewność: zestawy koktajli (5 fiolek, każda po 1ml) umożliwiają wielokrotne użycie bez straty ich skuteczności


LISTA PRODUKTÓW LINII EZBLOCK