Polecane Produkty

Aktualności

Promocje

Gentaur International

Dostawcy

FD Rapid GolgiStain™ Kit

 

Impregnacja Golgiego-Coxa była jedną z najskuteczniejszych technik badania zarówno normalnej, jak i nienormalnej morfologii neuronów, a także glejów. Za pomocą techniki Golgiego odkryto subtelne zmiany morfologiczne w neuronalnych dendrytach i dendrytycznych kolcach w mózgach zwierząt leczonych lekami, a także w mózgach pośmiertnych pacjentów z chorobami neurologicznymi. Jednak niewiarygodność (brak powtarzalności intensywności barwienia oraz barwienia szczegółów) i czasochłonny proces barwienia Golgiego były głównymi przeszkodami w powszechnym stosowaniu tej techniki.

Zestaw FD Rapid GolgiStain ™ firmy FD NeuroTechnologies został zaprojektowany w oparciu o zasady opisane przez Ramóna-Molinera, Glasera i Van der Loosa. Ten zestaw nie tylko radykalnie poprawił i uprościł technikę Golgiego-Coxa, ale również okazał się niezwykle niezawodny i czuły do wykazywania detali morfologicznych neuronów i glejów, szczególnie kolców dendrytycznych.

Zestaw FD Rapid GolgiStain ™ został szeroko przetestowany i szeroko stosowany w mózgach różnych gatunków zwierząt, a także w próbkach pośmiertnych ludzkich mózgów.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani tym zestawem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (58) 710-33-44 lub e-mailowy poland@gentaur.com w celu uzyskania aktualnej oferty cenowej.

 

Nr katalogowy Nazwa zestawu Wielkość
PK401

FD Rapid GolgiStain™ Kit (large)

For up to 50 mouse brains

wybarwia do 50 mysich mózgów
PK401A

FD Rapid GolgiStain™ Kit (small)

For up to 25 mouse brains

wybarwia do 25 mysich mózgów